Bouw vrachtwagen transporter truck - speelgoed mini werkvoertuigen - transporter 6-delig set koffer - Oplegger - 34cm
Productomschrijving
Bouw vrachtwagen transporter truck - speelgoed mini werkvoertuigen - transporter 6-delig set koffer - Oplegger - 34cm
Transport vrachtwagen die 6 voertuigen in de laadruimte heeft zitten. Je heb niet alleen speelplezier met de vrachtwagen, maar je hebt daarbij ook 6 werkvoertuigen die je kunt opbergen in het koffer. Makkelijk om mee te nemen door de hendel aan de vrachtwagen. Maak thuis een leuke plek waar uw kind eindeloos kan rijden en parkeren. Uren speelplezier met deze hele fijne combinatie!
Specificaties:
Materiaal: kunststof
Afmetingen vrachtwagen: 34 x 7 x 12 cm
Afmeting voertuigen: 7cm lang
gewicht: 384 gram
Leeftijd: vanaf 3 jaar
Inhoud:
1 Vrachtwagen met handvat
6 mini werkvoertuigen
Neem u kind mee naar de wereld van de bouw met deze vrachtwagen set!
Specificaties:
Materiaal: kunststof
Afmetingen vrachtwagen: 34 x 7 x 12 cm
Afmeting voertuigen: 7cm lang
gewicht: 384 gram
Leeftijd: vanaf 3 jaar
Inhoud:
1 Vrachtwagen met handvat
6 mini werkvoertuigen
Neem u kind mee naar de wereld van de bouw met deze vrachtwagen set!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Donny Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3788-27 truck |
| EAN | 8785268346184 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product gewicht | 384 g |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | . |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Taal handleiding | Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 7.5 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8785268346184 |
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Bouw vrachtwagen transporter truck - speelgoed mini werkvoertuigen - transporter 6-delig set koffer - Oplegger - 34cm kost € 22,75. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's. Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00. Bekijk alle racebaanauto's.