Productomschrijving
Raceauto Carrera Go met Patrick van de serie Spongebob.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20061231 |
| EAN | 4007486612310 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 60 mm |
| Product gewicht | 84 g |
| Product hoogte | 164 mm |
| Product lengte | 178 mm |
| Schaal | 1:43 |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 2 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Carrera Go Spongebob "Patrick" speelgoed autootje auto SpongeBob Patrick kost € 17,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.