Productomschrijving
Mooie diecast auto’s met een verschillende look. Diverse merken in verschillende kleuren. Er zijn 16 verschillende soorten. geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Dit product is verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en vooraf is helaas niet te bepalen welke auto je gaat krijgen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
Productinformatie
| Kleur | verschillende kleuren |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Rapid Whee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 331-8886 |
| EAN | 8710124137507 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Diecast auto metaal kost € 9,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.