Productomschrijving
Specificaties
Inhoud
| Taal | en |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 10 januari 2008 |
| Aantal pagina's | 336 |
| Illustraties | Nee |
Betrokkenen
| Hoofdauteur | Alexander Roy |
| Hoofduitgeverij | Ebury Press |
Overige kenmerken
| Product breedte | 152 mm |
| Product hoogte | 25 mm |
| Product lengte | 229 mm |
| Studieboek | Nee |
| Verpakking breedte | 134 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 214 mm |
| Verpakkingsgewicht | 360 g |
EAN
Prijsvergelijking autosport
De DRIVER, THE kost € 26,98.
Het gemiddelde voor autosport ligt op € 19,43.
Autosport zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle autosport.