Een tweede leven met Formule 1
Productomschrijving
De eerste Nederlandse Grand Prix-zege van Max Verstappen in 2016 luidde een nieuw tijdperk in voor de Formule 1 in Nederland. Na 25 jaar met ruim 400 GP’s mocht Olav Mol verslag doen van een Nederlander die frequent meedoet om de prijzen.
En er veranderde nog veel meer. Liberty Media werd de nieuwe eigenaar van de Formule 1, en is bezig om de sport competitiever te maken. Veel nieuwe talenten stroomden in, zoals Charles Leclerc, Lando Norris, George Russell en Yuki Tsunoda. En ook buiten de races kende het leven voor Olav persoonlijk veel nieuws: hij ging het theater in, kinderboeken schrijven, simracen en podcasten.
In Een tweede leven met Formule 1 vertelt Olav Mol over zijn persoonlijke ervaringen in de afgelopen jaren. Hij beschrijft wat er door zijn hoofd gaat tijdens een race, en geeft je een unieke kijk achter de schermen van de Formule 1.
En er veranderde nog veel meer. Liberty Media werd de nieuwe eigenaar van de Formule 1, en is bezig om de sport competitiever te maken. Veel nieuwe talenten stroomden in, zoals Charles Leclerc, Lando Norris, George Russell en Yuki Tsunoda. En ook buiten de races kende het leven voor Olav persoonlijk veel nieuws: hij ging het theater in, kinderboeken schrijven, simracen en podcasten.
In Een tweede leven met Formule 1 vertelt Olav Mol over zijn persoonlijke ervaringen in de afgelopen jaren. Hij beschrijft wat er door zijn hoofd gaat tijdens een race, en geeft je een unieke kijk achter de schermen van de Formule 1.
Specificaties
Inhoud
| Taal | nl |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 07 juli 2022 |
| Aantal pagina's | 320 |
| Illustraties | Nee |
Betrokkenen
| Hoofdauteur | Olav Mol |
| Hoofduitgeverij | Volt |
Overige kenmerken
| Editie | 6 |
| Product breedte | 136 mm |
| Product hoogte | 23 mm |
| Product lengte | 215 mm |
| Studieboek | Nee |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 215 mm |
| Verpakkingsgewicht | 328 g |
EAN
| EAN | 9789021467962 |
Prijsvergelijking autosport
De Een tweede leven met Formule 1 kost € 12,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,70 voor autosport. Autosport zijn beschikbaar vanaf € 0,99. Bekijk alle autosport.