Productomschrijving
De Ferrari F40 #29 Totip Le Mans 1994 schaal 1:43 van Ixo Models
Specificaties
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Ixo models |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FER010 |
| EAN | 4895102306275 |
| Automerk | Ferrari |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 6 cm |
| Schaal | 1:43 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 78 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking f1-schaalmodellen
De Ferrari F40 #29 Totip Le Mans 1994 Ixo Models 1:43 kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 68,28 voor f1-schaalmodellen.
F1-schaalmodellen zijn beschikbaar vanaf € 7,49.
Bekijk alle f1-schaalmodellen.