Productomschrijving
De Autospeelset 9 stuks is een perfect cadeau voor jonge autoliefhebbers en biedt een combinatie van plezier, verbeelding en educatie. Met deze set kunnen kinderen hun eigen avonturen op de weg beleven, waarbij alleen hun fantasie de grens is.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 9504132795618 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Gearbox - car playset blauw - autospeelset - politie kost € 14,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.