Productomschrijving
De Autospeelset 9 stuks is een perfect cadeau voor jonge autoliefhebbers en biedt een combinatie van plezier, verbeelding en educatie. Met deze set kunnen kinderen hun eigen avonturen op de weg beleven, waarbij alleen hun fantasie de grens is.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | rood |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 9507125139314 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Gearbox - car playset rood - autospeelset - brandweer kost € 14,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.