Productomschrijving
Hot Wheels auto's zijn de favoriet van autoverzamelaars, racefans en liefhebbers. Deze 1:64 schaalmodellen hebben realistische details die ze tot een collector's item maken voor elk racefan. Je kunt de weg van je dromen afleggen met een breed scala aan voertuigen, van coole sportwagens tot exotische racewagens en populaire roadsters.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Productinformatie
| Kleur | Divers |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Hot Wheels |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 323d |
| EAN | 4001504489908 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product gewicht | 25 g |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:64 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Science |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 1 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Hot Wheels 84 Mustang SVO - Die Cast 7 cm - Voertuig - Spaar ze allemaal kost € 34,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.