Productomschrijving
LET OP, U ONTVANGT 1 ZAKJE!
Met deze Hot Wheels pocket maker kitz blind bag is het een verrassing welke Hot Wheels auto jij krijgt. Verzamel ze allemaal! Inhoud: Vel met pop-out kunststof carrosseriepanelen 2 wielstellen Supersnelle terugtrekmotor Ruilkaart Instructies Hot Wheels Pocket Maker Kitz Blind Bag is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | Plastic |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Merk | Hot Wheels |
| EAN | 5060158855667 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De HOT WHEELS POCKET MAKER KITZ BLIND BAG kost € 9,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.