Productomschrijving
De Masters of the Universe Origins lijn is een eerbetoon aan het originele MOTU speelgoed, met vernieuwde designs die het retrogevoel van de jaren '80 weerspiegelen met designelementen van nu: zowel doorgewinterde als nieuwe fans zullen dol zijn op het Roton voertuig voor de mooiste verhalen, of om mooi neer te zetten. Het voertuig van ca. 71 cm lang eert het vintage schurkenvoertuig, met rollende wieltjes, unieke bewegingen en accessoires. Duw het voertuig vooruit voor dreigende klikgeluiden en draaiende actie, als een rijdende cirkelzaag. Kies voor de hoogste versnelling met een alternatief gezichtsmasker, een veiligheidskooi en verwijderbare wapens. De MOTU Roton voertuigset is een geweldig cadeau voor fans vanaf 4 jaar. Afwijkende kleuren en versieringen mogelijk.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Masters of the Universe |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HGW37 |
| EAN | 0194735059003 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 306 mm |
| Verpakking hoogte | 192 mm |
| Verpakking lengte | 319 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Masters of the Universe Origins Roton - Speelgoedvoertuig kost € 32,92.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.