Mercedes-Amg Petronas Retro Bucket Hat
Productomschrijving
Ben je een fan van autosport en wil je je passie voor Formule 1 op een modieuze manier tonen? Dan zijn de bucket hats, visors en caps precies wat je zoekt!
Specificaties
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleding artikelnummer | 701222358003000 |
| Kledingmaat | One size |
| Kleur | Blue |
| Lijn | Retro |
| Mode trend | Niet van toepassing |
| Model | Bucket hat |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Sportteam | Mercedes |
| Type gebruik | Merchandise |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
EAN
| EAN | 8719203310107 |
Prijsvergelijking f1-teamcaps
De Mercedes-Amg Petronas Retro Bucket Hat kost € 39,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 42,89 voor f1-teamcaps. F1-teamcaps zijn beschikbaar vanaf € 14,99. Bekijk alle f1-teamcaps.