Productomschrijving
Maak elke auto liefhebber of verzamelaar blij met de 10 pack Metal Machines die-cast auto's van Zuru. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. U kunt niet kiezen, maar ontvangt een willekeurige uitvoering.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Accu |
| Merk | ZURU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2009895 |
| EAN | 4894680010802 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 430.00 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Ja |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Metal Machines - Cars Series 2 - Multi Pack Car 10 Pack (6750) kost € 12,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.