€ 12,07
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Voer geweldige stunts uit met de schuimauto’s door ze te lanceren uit de beschikbare Blasters van NERF Nitro! Lanceer ze voor hoge, verre en snelle stunts. Deze set bevat 3 schuimauto’s voor gebruik met NERF Nitro Blasters (niet inbegrepen, afzonderlijk verkrijgbaar).
Inhoud
• 3 schuim auto’s met plastic wielen
• Kleuren ( word assorti 3 stuks schuimauto's geleverd, kiezen welke kleur set is niet mogelijk! )
Product informatie:
- Merk: Nerf Nitro
- Materiaal: schuim
- Afmeting verpakking: Ca. 20,4 x 9,4 x 4,3 cm (lxbxh)
- Leeftijd: Vanaf 5 jaar
- Gewicht: Ca 100g
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Foam |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Hasbro |
| EAN | 5010993452057 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 300 g |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 9 cm |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Nerf Nitro Foam Car Refill - Schuimauto's 3 stuks navulling - assorti geleverd kost € 12,07.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 38,98 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle racebaanauto's.