€ 19,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
The lifestyle polo for the committed fan of the Red Bull Racing Formula 1 team.
RBR logo print. 100% Cotton/ Baumwolle/ Coton/ Algodon/ Cotone
Specificaties
Model
| Type sport | Formule 1 |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | wit |
| Mouwlengte | Korte mouw |
Eigenschappen
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kledingmaat | S |
| Lijn | Max Verstappen |
| Maatadvies | Valt groot |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Sportkledingopties | Geen opties |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
EAN
Prijsvergelijking f1-teamshirts
De Red Bull Racing 2019 Polo-S kost € 19,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 58,16 voor f1-teamshirts.
F1-teamshirts zijn beschikbaar vanaf € 11,99.
Bekijk alle f1-teamshirts.