€ 34,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Officially licensed item from the 2022 Red Bull Racing merchandise collection
Specificaties
Productinformatie
Maat
| Kledingmaat | XXS |
| Maatadvies | Valt klein |
| Pasvorm | Normaal |
Fysieke kenmerken
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Mouwlengte | Korte mouw |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Collectie
| Merk | Red Bull Racing |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Type sport | Formule 1 |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Lijn | puma |
Was informatie
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
EAN
Prijsvergelijking f1-teamshirts
De Red Bull Racing Womens Team T-shirt XXS kost € 34,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,50 voor f1-teamshirts.
F1-teamshirts zijn beschikbaar vanaf € 14,69.
Bekijk alle f1-teamshirts.