Productomschrijving
Rij in stijl met dit sport shirt.
Ventilatie: Door middel van luchtig mesh polyester zal je het niet snel warm krijgen.
Kwaliteit & Comfort: Met dit sportshirt kun je urenlang racen. Door de juiste fit en kwaliteit zal het racen erg comfortabel aanvoelen.
Materiaal:
100%
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 9508691463643 |
| Kleding artikelnummer | TUA-SJ01-001L |
Maat
| Kledingmaat | L |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Pasvorm | Normaal |
Fysieke kenmerken
| Kleur | Full color artwork |
| Materiaal | Polyester |
| Mouwlengte | Korte mouw |
| Sportkledingopties | Wedstrijdkleding |
Collectie
| Merk | Tuatara |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Type sport | Formule 1 |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Lijn | Sim Race - E-Sports |
Was informatie
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 25 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
EAN
Prijsvergelijking f1-teamshirts
De Tuatara - Sport Shirt - :Large kost € 34,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 53,75 voor f1-teamshirts.
F1-teamshirts zijn beschikbaar vanaf € 9,50.
Bekijk alle f1-teamshirts.