Productomschrijving
Deze Bruder Land Rover Defender met trailer is speciaal voor de kleine bouwvakkers onder ons. Ze zullen urenlang speelplezier beleven met dit speelgoed. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.42 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen;Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 02593 |
| EAN | 4001702025939 |
| Automerk | Land Rover |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 608 mm |
| Product gewicht | 913 g |
| Product hoogte | 153 mm |
| Product lengte | 166 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 221 mm |
| Verpakking hoogte | 184 mm |
| Verpakking lengte | 672 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking bouwvoertuigen
De Bruder - Land Rover Defender Station Wagon + JCB Micro Excavator (2593) kost € 54,79.
Het gemiddelde voor bouwvoertuigen ligt op € 35,10.
Bouwvoertuigen zijn beschikbaar vanaf € 8,99.
Bekijk alle bouwvoertuigen.