BWT RP20 #11 S. Perez Austrian GP 2020
Merk: Minichamps, bekijk ook andere Minichamps Auto's
€ 99,95
- Op voorraad. Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
The 1:18 Diecast model of the BWT Mercedes RP20 #11 of the Austrian GP of 2020.
The driver was Sergio Perez.
The manufacturer of the scalemodel is Minichamps.
The driver was Sergio Perez.
The manufacturer of the scalemodel is Minichamps.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
Productinformatie
| Kleur | multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Merk | BWT |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 65745 |
| EAN | 4012138749948 |
| Automerk | Mercedes-Benz |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 900 g |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 65745 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
EAN
| EAN | 4012138749948 |
Prijsvergelijking auto's
De BWT RP20 #11 S. Perez Austrian GP 2020 kost € 99,95. Het gemiddelde voor auto's ligt op € 63,12. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



