Cars Toon Auto's Cars Sedan Sensei met Musta
Merk: Disney Pixar, bekijk ook andere Disney Pixar Auto's
€ 22,99
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Het avontuur gaat maar door met de Cars Sedan Sensei With Musta! Speel de animatieavonturen van de nieuwe Cars-tekenfilms na! Het is een gegoten modelversie (1:55) van de autootjes uit de Cars-films. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | P7236 |
| EAN | 0027084763935 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
| EAN | 0027084763935 |
Prijsvergelijking auto's
De Cars Toon Auto's Cars Sedan Sensei met Musta kost € 22,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,03 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



