€ 76,90
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit product van het merk Citroën en het type DS19 met artikelnummer S5532 is uitgevoerd in de schaal 1:43, wat inhoudt dat het ± 7 cm groot is. De fabrikant is Spark en het gebruikte materiaal is Resin. De bestuurder is Lucien Bianchi - Jean-Claude Ogier. Het startnummer is 42. Dit product deed mee in het 1963 seizoen in de Rally Monte Carlo race. Dit product wordt geleverd in de originele, ongeopende verpakking.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Merk | Geen automerk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S5532 |
| EAN | 9580006955326 |
| Automerk | Geen automerk |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Citroën DS19 #42 Montecarlo Rally 1963 kost € 76,90.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,37.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle auto's.