€ 49,50
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
The 1:43 Diecast Modelcar of the Porsche 911 GT3 Cup #16 of the Porsche Carrera Cup 2005.
The driver was M. Barthlomeyczik.
This scalemodel is limited by 2592pcs.The manufacturer is Minichamps.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.53 kg |
Productinformatie
| Kleur | 1526 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | MINICHAMPS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1526 |
| EAN | 4012138067684 |
| Automerk | Porsche |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1526 cm |
| Product gewicht | 1526 kg |
| Product hoogte | 1526 cm |
| Product lengte | 1526 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | The 1:43 Diecast Modelcar of the Porsche 911 GT3 Cup #16 of the Porsche Carrera Cup 2005.
The driver was M. Barthlomeyczik.
This scalemodel is limited by 2592pcs.The manufacturer is Minichamps. |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 1526 mm |
| Verpakking hoogte | 1526 mm |
| Verpakking lengte | 1526 mm |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De De 1:43 Diecast Modelcar van de Porsche 911 GT3 Cup # 16 van de Porsche Carrera Cup 2005.De bestuurder was M. Barthlomeyczik.This schaalmodel is beperkt door 2592 stuks. De fabrikant is Minichamps. kost € 49,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.