€ 39,50
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
The 1:43 Diecast Modelcar of the Porsche 911 GT3 Cup #71 of the 24H Daytona 2005
The drivers were Henzier/Farnbacher/Price and Ehret.
This scalemodel is limited by 3024pcs.The manufacturer is Minichamps.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.53 kg |
Productinformatie
| Kleur | 1529 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | MINICHAMPS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1529 |
| EAN | 4012138066731 |
| Automerk | Porsche |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 123A |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1529 cm |
| Product gewicht | 1529 kg |
| Product hoogte | 1529 cm |
| Product lengte | 1529 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | The 1:43 Diecast Modelcar of the Porsche 911 GT3 Cup #71 of the 24H Daytona 2005
The drivers were Henzier/Farnbacher/Price and Ehret.
This scalemodel is limited by 3024pcs.The manufacturer is Minichamps. |
| Speelgoedthema | Sport |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Verpakking breedte | 1529 mm |
| Verpakking hoogte | 1529 mm |
| Verpakking lengte | 1529 mm |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De De 1:43 Diecast Modelcar van de Porsche 911 GT3 Cup #71 van de 24H Daytona 2005De rijders waren Henzier/Farnbacher/Price en Ehret.This scalemodel is beperkt door 3024pcs. De fabrikant is Minichamps. kost € 39,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.