€ 49,95
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
The 1:43 Diecast Modelcar of the Porsche 911 GT3 RS , Team Gruppe M Racing #66 Class Winner of the 24H Spa 2005. The drivers were Lieb / Rockenfeller and Luhr. The manufacturer of the scalemodel is Minichamps.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Productinformatie
| Kleur | multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Porsche |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1:43 |
| EAN | 4012138067219 |
| Automerk | Porsche |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 123A |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 350 kg |
| Product hoogte | 4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De De 1:43 Diecast Modelcar van de Porsche 911 GT3 RS , Team Gruppe M Racing # 66 Klasse Winnaar van de 24H Spa 2005.De coureurs waren Lieb / Rockenfeller en Luhr.De fabrikant van het schaalmodel is Minichamps.Dit model is alleen online beschikbaar kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.