€ 86,90
- Uiterlijk 16 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit product van het merk Alpine en het type A521 met artikelnummer 417210131 is uitgevoerd in de schaal 1:43, wat inhoudt dat het ± 14 cm groot is. De fabrikant is Minichamps en het gebruikte materiaal is Die-Cast. De bestuurder is Esteban Ocon voor het team Alpine F1. Het startnummer is 31. Dit product deed mee in het 2021 seizoen in de Bahrain GP race. Dit product wordt geleverd in de originele, ongeopende verpakking.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Kleur | multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | MINICHAMPS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 69267 |
| EAN | 4012138756465 |
| Automerk | Renault |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product gewicht | 0.3 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 69267 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (10) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De De 1:43 Diecast Modelcar van het Alpine Team A521 #31 van het Bahrein van 2021. De coureur was Esteban Ocon. De fabrikant van het schaalmodel is Minichamps.Dit model is alleen online verkrijgbaar. kost € 86,90.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 63,06.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 3,99.
Bekijk alle auto's.