Productomschrijving
Auto Materiaal: Metaal Kind Aanbevolen leeftijd (min): 3 jaar Jongen/meisje Blauw
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Mattel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HKY52 |
| EAN | 0194735110513 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Schaal | 1:55 |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 139.7 mm |
| Verpakking hoogte | 165.1 mm |
| Verpakking lengte | 41.3 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Disney Pixar Cars Disney and Pixar Cars Ito San kost € 14,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.