Productomschrijving
Deze Die-Cast Alloy model auto's bestaat uit 8 verschillende voertuigen. Deze mini voertuigen zijn leuk om mee te spelen en zijn van hoge kwaliteit gemaakt.
Het perfecte cadeau!
Set met 8 verschillende voertuigen.
Ieder voertuig heeft realistische details en authentieke versieringen.
Een fantastisch cadeau voor kinderen en verzamelaars!
Verzamel ze allemaal.
Afmeting auto's ca.: 7x3x3 cm
Afmeting verpakking: 21x5x8 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Kleur | mix |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1018 |
| EAN | 8720813550999 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product gewicht | 300 g |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | . |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Speelgoed mini auto's set 8 stuks - model auto's Diecast - mini alloy voertuigen set kost € 26,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.