Disney Speelgoedauto Cars Junior Diecast 1:55 Lichtblauw
Productomschrijving
Disney Cars speelgoedauto
Aangenaam, Kori Turbowitz, de lichtblauwe auto van Cars. Zal hij de wedstrijd winnen? Veel speelplezier!
Specificaties:
Kleur: lichtblauw, zwart, wit, bruin, rood
Geslacht: junior
Materiaal: die-cast (staal), kunststof
Afmetingen: 9 x 3,5 x 3 (l x b x h)
Leeftijd: 3 jaar en ouder
Aangenaam, Kori Turbowitz, de lichtblauwe auto van Cars. Zal hij de wedstrijd winnen? Veel speelplezier!
Specificaties:
Kleur: lichtblauw, zwart, wit, bruin, rood
Geslacht: junior
Materiaal: die-cast (staal), kunststof
Afmetingen: 9 x 3,5 x 3 (l x b x h)
Leeftijd: 3 jaar en ouder
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | Lichtblauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Disney |
| EAN | 8720585115945 |
Character
| Personage | 2328156 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product gewicht | 0.1 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Schaal | 1:55 |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
EAN
| EAN | 8720585115945 |
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Disney Speelgoedauto Cars Junior Diecast 1:55 Lichtblauw kost € 14,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's. Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00. Bekijk alle racebaanauto's.