Productomschrijving
Goki houten duwauto met geluidseffecten (4 verschillende) om zelf te creeëren. Geschikt vanaf 12 maanden. Er wordt 1 auto per bestelling geleverd, de uitvoering kan verschillen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Goki |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 55851 |
| EAN | 4013594558518 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 68 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 106 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Goki Houten Voertuig met Geluid kost € 6,98.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,18 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.