€ 13,95
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze zacht aanvoelende baby rompertje is verkrijgbaar met verschillende leuke opdrukken of teksten. Perfekt als cadeau voor zwangerschappen. Maat L / 6-12 maanden - 74/80 - Materiaal: zacht polyester
Specificaties
Productinformatie
Model
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Papa en Ik Formule 1 |
| Patroon | Tekst |
| Mouwlengte | Korte mouw |
Materiaal
| Materiaalbeschrijving | Zwangerschap |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Doelgroep | Baby |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kledingmodel | Romper |
| Lijn | Zwangerschap Cadeau |
| Maat kinderen | 74/80 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Materiaal 1 | Polyester |
| Materiaal 2 | Polyester |
| Model | Rompertje Wit met Tekst |
| Percentage materiaal 2 | 100 % |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Type mode | Mode |
| Type mouw | Korte mouw |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
EAN
Prijsvergelijking rompertjes met tekst
De Hospitrix Baby Rompertje met Tekst "SSST! Papa En Ik Kijken Formule 1" | Maat L | 6-12 maanden | 74/80 | Korte Mouw | | Cadeau voor Papa | Aanstaande Vader | Vaderdag kost € 13,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 14,76 voor rompertjes met tekst.
Rompertjes met tekst zijn beschikbaar vanaf € 13,61.
Bekijk alle rompertjes met tekst.