Hot Wheels Custom Ford Maverick - Voertuig - 7 cm
Productomschrijving
Breid uit of begin met je verzameling van supercoole modelauto's van Hot Wheels. Je kunt er zo veel sparen als je wilt en een heuse eigen garage beginnen!
Specificaties:
Kleur: Rood
Materiaal: staal
Lengte: 7 cm
Geslacht: jongens
Leeftijd: vanaf 4 jaar
Hot Wheels Custom Ford Maverick - Voertuig - 7 cm
Specificaties:
Kleur: Rood
Materiaal: staal
Lengte: 7 cm
Geslacht: jongens
Leeftijd: vanaf 4 jaar
Hot Wheels Custom Ford Maverick - Voertuig - 7 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Hot Wheels |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 32 |
| EAN | 8718546512605 |
| Automerk | Ford |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product gewicht | 25 g |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:65 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 15 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 15 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718546512605 |
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Hot Wheels Custom Ford Maverick - Voertuig - 7 cm kost € 14,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's. Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00. Bekijk alle racebaanauto's.