Productomschrijving
Hot WHeels zijn supergave autootjes waar je heerlijk mee kunt spelen!Er zijn zoveel verschillende Hot Wheels auto's!!Spaar ze allemaal!!Dit is: Hot Wheels Fairlady 2000
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Hot Wheels |
| EAN | 8719095350373 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 mm |
| Product gewicht | 45 g |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 70 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Hot Wheels Fairlady 2000 kost € 14,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.