Productomschrijving
Hot Wheels Carships serie Star Wars
Star Wars Tie Fighter. Nu in Hot Wheels versie die niet mag ontbreken in de verzameling van de echte fans. Speel jouw favoriete verhalen na en laat de auto's met een vaart door de huiskamer racen.
Laat aan iedereen zien dat jij fan bent van Star Wars.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Productinformatie
| Kleur | grijs/groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Hot Wheels |
| MPN (Manufacturer Part Number) | dpv27 |
| EAN | 0887961325690 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product gewicht | 50 g |
| Product hoogte | 2.5 cm |
| Product lengte | 7.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:64 |
| Speelgoedthema | Sciencefiction |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 165 mm |
EAN
Prijsvergelijking racebaanauto's
De Hot Wheels Star Wars - Carships - Tie Fighter - Disney kost € 16,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 41,74 voor racebaanauto's.
Racebaanauto's zijn beschikbaar vanaf € 9,00.
Bekijk alle racebaanauto's.