Hot Wheels Monster jam truck Blue Thunder - monstertruck 9 cm
Merk: Hot Wheels, bekijk ook andere Hot Wheels Auto's
- 6 dagen
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
1 X Hot Wheels Monster Jam truck Blue Thunder
Let op afmeting: 9 cm en schaal 1:64
Blue Thunder! De geheel nieuwe officiële Monster Jam-monstertruck op schaal 1:64! Deze stoere en gave Monster Jam truck heeft geweldige graphics en details. Met officiële BKT-banden, gestileerde chromen velgen en een authentiek chassis toont deze monstertruck de stijl en uiterlijk van de echte monster truck!
Er zijn nog meer Monster Jam trucks te verzamelen dan ooit tevoren.
Begin vandaag nog met het bouwen van je Monster Jam-collectie!
Let op; schaal 1:64 lengte truck 9 cm!
Specificaties
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Handmatig |
| Merk | Monster Jam |
| EAN | 0887961705331 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kingsfordweg 151, 1043 GR Amsterdam |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.5 cm |
| Product hoogte | 6.8 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Schaal | 1:64 |
| Speelgoedthema | Sport |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961705331 |
Prijsvergelijking auto's
De Hot Wheels Monster jam truck Blue Thunder - monstertruck 9 cm kost € 22,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 62,92 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



