€ 21,00
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Speelgoedauto (model Volvo V70) met Dethleffs caravan. De combinatie is 30 centimeter groot en heeft een pull-backfunctie. Geschikt voor kinderen van 5 jaar en ouder.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.22 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Kids GLOBE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 520217 |
| EAN | 8713219410882 |
| Automerk | Volvo |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 0.40 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1.32 |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 386 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Kids Globe Volvo V70 met Dethleffs Caravan kost € 21,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,03 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.