€ 129,00
- Uiterlijk 4 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Prachtig model van AutoArt deze Koenigsegg CCX in de kleur Zwart Metallic en in de maat 1:43.
Laat deze niet aan uw verzameling ontbreken en uiteraard zeer mooi en leuk om cadeau te geven.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | AUTOart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59002 |
| EAN | 0674110590029 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 150 kg |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Koenigsegg CCX zwart metallic 1:43 AutoArt kost € 129,00.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 63,11.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.