€ 23,53
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Lena Lena Workies Mini Compact Dump truck 12cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Lena |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 85001260 |
| EAN | 4006942899203 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Product breedte | 7.00 cm |
| Product gewicht | 0.00 g |
| Product hoogte | 10.00 cm |
| Product lengte | 18.00 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 7.00 cm |
| Verpakking hoogte | 10.00 cm |
| Verpakking lengte | 18.00 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Lena Lena Workies Mini Compact Dump truck 12cm kost € 23,53.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 62,83 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle auto's.