€ 78,45
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Lotus 18-21 #12 Winner Pau GP 1962 - 1:43 - Spark
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Kleur | multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Geen automerk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S7451 |
| EAN | 9580006974518 |
| Automerk | Geen automerk |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product gewicht | 0.3 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Lotus 18-21 #12 Winner Pau GP 1962 - 1:43 - Spark kost € 78,45.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,35.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle auto's.