€ 76,90
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit product van het merk Lotus en het type Elite met artikelnummer S8214 is uitgevoerd in de schaal 1:43, wat inhoudt dat het ± 7 cm groot is. De fabrikant is Spark en het gebruikte materiaal is Resin. De bestuurder is Clive Hunt John Wagstaff voor het team Elite. Het startnummer is 43. Dit product deed mee in het 1964 seizoen in de 24H Le Mans race. Dit product wordt geleverd in de originele, ongeopende verpakking.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 15.87 kg |
Productinformatie
| Kleur | 15871 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Merk | Geen automerk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S8214 |
| EAN | 9580006982148 |
| Automerk | Geen automerk |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15871 cm |
| Product gewicht | 15871 kg |
| Product hoogte | 15871 cm |
| Product lengte | 15871 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Verpakking breedte | 15871 mm |
| Verpakking hoogte | 15871 mm |
| Verpakking lengte | 15871 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Lotus Elite MK14 #43 24H LeMans 1964 kost € 76,90.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,37.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle auto's.