€ 33,50
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit blauw rode shirt werd gedragen door alle teamleden direct na de overwinning.
Het shirt van onze wereldkampioen Max Verstappen 2021.
Merk PUMA.
100% polyester.
Specificaties
Productinformatie
Maat
| Kledingmaat | S |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Pasvorm | Normaal |
Fysieke kenmerken
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Mouwlengte | Korte mouw |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Collectie
| Merk | Red Bull Racing |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Type sport | Formule 1 |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Lijn | winners collection |
Was informatie
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.5 g |
EAN
Prijsvergelijking f1-teamshirts
De Max Verstappen WINNERS graphic T-shirt – Puma 2021 S - Red Bull Racing - wereldkampioen kost € 33,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,47 voor f1-teamshirts.
F1-teamshirts zijn beschikbaar vanaf € 12,49.
Bekijk alle f1-teamshirts.