Mercedes-Benz 180 Bakkie uit 1956 Groen 1:43 NEO Scale Models
Merk: Mercedes-Benz, bekijk ook andere Mercedes-Benz Auto's
€ 76,95
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Prachtig model deze Mercedes-Benz bijnaam Bakkie uit het jaar 1956 in de kleur Groen van het merk NEO Scale Models in de schaal 1:43.
Laat deze niet ontbreken aan uw verzameling en uiteraard ook een mooi model om als cadeau te geven een onvergetelijke herinnnering .
Laat deze niet ontbreken aan uw verzameling en uiteraard ook een mooi model om als cadeau te geven een onvergetelijke herinnnering .
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | NEO Sclae Models |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 45480 |
| EAN | 0874250454803 |
| Automerk | Mercedes-Benz |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 150 kg |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 165 mm |
EAN
| EAN | 0874250454803 |
Prijsvergelijking auto's
De Mercedes-Benz 180 Bakkie uit 1956 Groen 1:43 NEO Scale Models kost € 76,95. Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,36. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99. Bekijk alle auto's.



