€ 79,00
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze mooi Mercedes-Benz CLK DTM uit 2002 in de kleur zilvergrijs metallic is gebouwd door de firma Minichamps in de schaal 1:43 en heeft een oplage van slechts 3072 stuks , wereld wijd..
Laat deze niet aan uw verzameling ontbreken en dit is natuurlijk ook een uitmate prachtig cadeau om te geven.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | MINICHAMPS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 403023200 |
| EAN | 4012138057654 |
| Automerk | Mercedes-Benz |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Paul's Model Art GmbH & Co. KG |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 165 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Duits |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Mercedes-Benz CLK 2002 DTM Grijs 1:43 Minichamps for Kyosho kost € 79,00.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,35.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle auto's.