€ 76,90
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit product van het merk Mercedes-AMG en het type GT3 met artikelnummer 43MC17 is uitgevoerd in de schaal 1:43, wat inhoudt dat het ± 14 cm groot is. De fabrikant is Spark en het gebruikte materiaal is Resin. De bestuurder is Edoardo Mortara voor het team Mercedes-AMG Team Driving Academy. Het startnummer is 48. Dit product deed mee in het 2017 seizoen in de Macau race. Dit product wordt geleverd in de originele, ongeopende verpakking.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.39 kg |
Productinformatie
| Kleur | 1388 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Geen automerk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1388 |
| EAN | 9580006260178 |
| Automerk | Geen automerk |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1388 cm |
| Product gewicht | 1388 kg |
| Product hoogte | 1388 cm |
| Product lengte | 1388 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Verpakking breedte | 1388 mm |
| Verpakking hoogte | 1388 mm |
| Verpakking lengte | 1388 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Mercedes-Benz SLS AMG GT3 Winner Macau 2017 kost € 76,90.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,39.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 3,99.
Bekijk alle auto's.