€ 29,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Die-Cast metal Alloy militair set bestaat uit 5 voertuigen van hoge kwaliteit. Deze voertuigen zijn leuk om mee te spelen en kunnen automatisch naar voren rijden dankzij de pull-back drive.
Met deze militair voertuigen kun je collectie compleet maken.
Afmeting van voertuigen gemiddeld: 12.5 x 6 x 5.5 cm
Gemaakt van hoogwaardige zinklegering en kunststof; Niet giftig, milieuvriendelijk, valbestendig en crashbestendig
Set bevat 5 stuks speelgoedvoertuigen die perfect zijn voor beginners
Perfect speelgoedgeschenk, verjaardagscadeau voor een autoliefhebber of een verzamelaar
Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Te gebruiken onder direct toezicht van een volwassene.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.73 kg |
Productinformatie
| Kleur | groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 887-47 |
| EAN | 8720813552191 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product gewicht | 145 g |
| Product hoogte | 5.5 cm |
| Product lengte | 12.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | . |
| Speelgoedthema | Leger |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 6.5 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Militair voertuigen set - 5 stuks - militair vrachtwagen, Luchtverdediging wagen, tank, Pantserwagen kost € 29,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 62,36 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 0,99.
Bekijk alle auto's.