Playforever Heat Black & White
Merk: Playforever, bekijk ook andere Playforever Auto's
- Uiterlijk 22 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Rechtstreeks geïnspireerd door het New York van de jaren 60 zijn de Maverick Heat voertuigen een gedurfde interpretatie van de iconische ‘slab-sided’ auto’s uit die tijd. Met hun vlakke zijkanten, krachtige vormen en opvallende uitstraling brengen deze speelgoedauto’s de sfeer van klassieke politieseries en bruisende stadsstraten helemaal tot leven.
Denk aan loeiende sirenes, knipperende lichten en snelle ritten door de stad — een tijdperk waarin lef, karakter en stijl centraal stonden in design. Cool, stoer en tijdloos: Maverick Heat is niet alleen geweldig speelgoed, maar ook een echte blikvanger als designobject.
Met zorg ontworpen door Playforever en afgewerkt met hoogwaardige materialen voor jarenlang speel- en kijkplezier.
Geïnspireerd op New Yorkse auto’s uit de jaren 60 Gedurfd ‘slab-sided’ design met vlakke zijkanten Stoere uitstraling geïnspireerd op klassieke politieseries Tijdloos design met retro karakter Gemaakt van hoogwaardig ABS kunststof Afgewerkt met een hoogglans UV-coating Met de hand gepolijst voor een luxe afwerking Stimuleert fantasierijk spel en avontuur Ook perfect als decoratief designobject Afmetingen: 245 x 105 x 96 mm Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaarSpecificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart/Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Playforever |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5060346820507 |
| EAN | 5060346820507 |
| Automerk | Ford |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10.00 cm |
| Product gewicht | 620.00 g |
| Product hoogte | 10.00 cm |
| Product lengte | 10.00 cm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 296 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5060346820507 |
Prijsvergelijking auto's
De Playforever Heat Black & White kost € 70,89. Het gemiddelde voor auto's ligt op € 62,73. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



