€ 76,90
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit product van het merk Porsche en het type 911 Carrera RS 3.0 met artikelnummer S6640 is uitgevoerd in de schaal 1:43, wat inhoudt dat het ± 7 cm groot is. De fabrikant is Spark en het gebruikte materiaal is Resin. De bestuurder is Bernard Béguin - Willy Huret. Het startnummer is 16. Dit product deed mee in het 1978 seizoen in de Rally Monte Carlo race. Dit product wordt geleverd in de originele, ongeopende verpakking.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 15.87 kg |
Productinformatie
| Kleur | 15869 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Merk | Geen automerk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S6640 |
| EAN | 9580006966407 |
| Automerk | Geen automerk |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15869 cm |
| Product gewicht | 15869 kg |
| Product hoogte | 15869 cm |
| Product lengte | 15869 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Verpakking breedte | 15869 mm |
| Verpakking hoogte | 15869 mm |
| Verpakking lengte | 15869 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Porsche 911 #16 Rally Montecarlo 1978 kost € 76,90.
Het gemiddelde voor auto's ligt op € 63,03.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.