€ 44,99
- Op voorraad. Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De officiele Max Verstappen polo
Materiaal: 96% biologisch katoen / 4% elastaan Schouderinzet in kleurcontrast Gedrukt Red Bull Racing-logo en GYW-graphic op de borst Op de achterkant gedrukte naam en nummer van de coureur Vlagprint op de achterkant Geborduurde trensjes op schoudernaad Knoopsluiting met drukknopen Platgebreide kraag met streepdetail
Specificaties
Model
| Type sport | Formule 1 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | oranje |
Eigenschappen
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kledingmaat | XS |
| Lijn | mvpo |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Sportkledingopties | Geen opties |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 380 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
EAN
Prijsvergelijking f1-teamshirts
De Red Bull Racing Max Verstappen Oranje Polo - Maat XS - Red Bull Racing - Max Verstappen - Formule 1 - kost € 44,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 53,69 voor f1-teamshirts.
F1-teamshirts zijn beschikbaar vanaf € 14,69.
Bekijk alle f1-teamshirts.