Welly - Modelauto - Volvo 240GL 1986 - politieauto - 20 x 7 x 6 cm
Beoordeling:
(4,0/5)
Merk: Welly, bekijk ook andere Welly Auto's
- Uiterlijk 16 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Modelauto/speelgoedauto van de Volvo 240GL politie auto uit 1986. Model auto schaalmodel in oude Nederlandse politie uitvoering, leuk om mee te spelen maar ook leuk als cadeau/kado voor de verzamelaar!
Merk: Welly. Schaal: 1:24. Formaat autootje: 20 x 7 x 6 cm. Materiaal: metaal/kunststof. + De beste replica schaalmodellen voertuigen van metaal. Als decoratie of voor uren speelplezier.
Voordelen van dit artikel Schaalmodellen van echte A-merken Enkel de hoogste kwaliteit speelgoed voertuigen Voor kinderen en volwassenen Kenmerken Merk: Welly Materiaal: Metaal Kleur: Multi Batterij nodig: Nee Lengte: 20 cm Breedte: 7 cm Hoogte: 6 cm Automerk: Volvo Schaal: 1:24 Doelgroep: Kinderen en volwassenenSpecificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Welly |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Welly: 24102WPNi |
| EAN | 8719247805836 |
| Automerk | Volvo |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Transportweg 9, 7007 CL Doetinchem, Nederland. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7.00 cm |
| Product gewicht | 450 g |
| Product hoogte | 6.00 cm |
| Product lengte | 20.00 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:24 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719247805836 |
Prijsvergelijking auto's
De Welly - Modelauto - Volvo 240GL 1986 - politieauto - 20 x 7 x 6 cm kost € 34,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,06 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 3,99. Bekijk alle auto's.



