Welly Schaalmodel Chevrolet '57 Corvette Open Dak Zwart
Merk: Welly, bekijk ook andere Welly Auto's
€ 32,00
- Uiterlijk 16 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Welly Chevrolet '57 Corvette schaalmodel
Dit schaalmodel is een aanwinst voor iedere verzamelaar. Dit stoere en sportieve model is zo gedetailleerd, die wil jij gewoon hebben!
Specificaties:
Geslacht: junior
Leeftijd: 4+ jaar
Materiaal: kunststof
Afmetingen: 12 x 5 x 3,5 cm
Kleur: zwart
Dit schaalmodel is een aanwinst voor iedere verzamelaar. Dit stoere en sportieve model is zo gedetailleerd, die wil jij gewoon hebben!
Specificaties:
Geslacht: junior
Leeftijd: 4+ jaar
Materiaal: kunststof
Afmetingen: 12 x 5 x 3,5 cm
Kleur: zwart
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Welly |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 29393 |
| EAN | 8718807965478 |
| Automerk | Chevrolet |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 80 mm |
| Product gewicht | 350 kg |
| Product hoogte | 70 mm |
| Product lengte | 190 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:24 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
EAN
| EAN | 8718807965478 |
Prijsvergelijking auto's
De Welly Schaalmodel Chevrolet '57 Corvette Open Dak Zwart kost € 32,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,06 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 3,99. Bekijk alle auto's.



