Lexibook Crosslander® Tirex - op afstand bestuurbare dinosaurus auto, oplaadbaar, drifting, rook en geluidseffecten, gekke stunts, off-road auto, kinderen, RC57
Merk: Lexibook, bekijk ook andere Lexibook Auto's
€ 47,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Discover de Lexibook remote bediening dinosaur car dat nothing kan stop!
A dinosaur unleashed on vier wheels going tot 12km/h: nooit seen voor!
Quarter-turn start en 360° movement thanks to de wheels mechanism! Use het overal! All-terrein car thanks to zijn suspensions welke absorb de shocks!
Drift functies: lateral en diagonal movement.
Programmable: Program tot 16 actions. De car zal execute! U kan zelfs add muziek.
2.4 GHz frequency voor optimized range en greatly reduced interference problems!
Amazing lichten effecten. De dinosaur ook spits smoke en roars like a echt dinosaur! Included: Pipette to fill de water container.
Long lasting gebruik thanks to de inbegrepen oplaadbaar batterijen en USB kabels. Charging time: 4 uur / Playing time: 20 minuten.
From 6 jaar oud. Scale: 01/16.
stroom supply: 1 oplaadbaar batterijen (inbegrepen) + 2 LR6 / AA batterijen (niet inbegrepen)
A dinosaur unleashed on vier wheels going tot 12km/h: nooit seen voor!
Quarter-turn start en 360° movement thanks to de wheels mechanism! Use het overal! All-terrein car thanks to zijn suspensions welke absorb de shocks!
Drift functies: lateral en diagonal movement.
Programmable: Program tot 16 actions. De car zal execute! U kan zelfs add muziek.
2.4 GHz frequency voor optimized range en greatly reduced interference problems!
Amazing lichten effecten. De dinosaur ook spits smoke en roars like a echt dinosaur! Included: Pipette to fill de water container.
Long lasting gebruik thanks to de inbegrepen oplaadbaar batterijen en USB kabels. Charging time: 4 uur / Playing time: 20 minuten.
From 6 jaar oud. Scale: 01/16.
stroom supply: 1 oplaadbaar batterijen (inbegrepen) + 2 LR6 / AA batterijen (niet inbegrepen)
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi Colour |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
| Merk | Lexibook |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RC57 |
| EAN | 3380743097312 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Accu/batterij code | 700036876 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 6 Av. des Andes batiment 11, 91940 Les Ulis |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 17 cm |
| Product gewicht | 0.893 kg |
| Product hoogte | 19.50 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dinosaurussen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 29 mm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3380743097312 |
Prijsvergelijking auto's
De Lexibook Crosslander® Tirex - op afstand bestuurbare dinosaurus auto, oplaadbaar, drifting, rook en geluidseffecten, gekke stunts, off-road auto, kinderen, RC57 kost € 47,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



